CERTYFIKATY

Certyfikaty potwierdzające zgodność z normami

Dbając o świadczenie usług oraz produktów na najwyższym poziomie, firma Hogerbox Sp. z o.o. przeszła pozytywnie proces certyfikacji realizowany przez TÜV Rheinland potwierdzający zdolność do projektowania i produkowania Komór Bezpiecznej Pracy Mikrobiologicznej klasy III zgodnie z normą EN 12469:2002

Ponadto firma PCC-Cert przeprowadziła proces certyfikacji potwierdzający zgodność systemu zarządzania jakością firmy HogerBox Sp. z o.o. z normą ISO 9001:2015. Przyjęta została również Polityka Systemu Zarządzania Jakością.

CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Certyfikat EN 12469:2002

NAGRODY PRZYZNANE NASZEJ FIRMIE

Misją naszej firmy jest tworzenie produktów, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort pracy z substancjami potencjalnie niebezpiecznymi oraz wymagającymi wysoce rygorystycznych warunków beztlenowej i bezwodnej atmosfery.

Nasze projekty charakteryzuje innowacyjność oraz nowatorstwo, co wielokrotnie zostało docenione na polskim i międzynarodowym rynku. 

Wśród naszych wyróżnień możemy wymienić nagrodę MADE IN POLAND przyznaną przez Polską Agencję Przedsiębiorczości za innowacyjne rozwiązania stosowane w przemyśle medycznym, chemicznym i farmaceutycznym, a także nagrodę INNOVATOR MAŁOPOLSKI przyznaną za wdrożenie zaawansowanych systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy w postaci komór rękawicowych do ochrony materiału lub operatora.

HogerBox Sp. z o.o realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. ,,Hybrydowy izolator łączący cechy komory laminarnej i komory rękawicowej o wysokiej klasie bezpieczeństwa z możliwością wykonywania operacji w sposób zrobotyzowany."

Celem projektu jest opracowanie prototypu hybrydowej komory izolacyjnej zabezpieczającej operatora przed kontaktem z niebezpiecznymi materiałami, w tym patogenami. Projektowane rozwiązanie, łączące w sobie cechy komory laminarnej oraz komory rękawicowej, gwarantuje wysoką klasę bezpieczeństwa, a także umożliwia automatyzację i robotyzację powtarzalnych operacji technicznych.

 

DOFINANSOWANIE: 3 884 400,00 PLN

CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI: 5 201 500,00 PLN

Produkujemy komory rękawicowe autorskiej konstrukcji, które zapewniają operatorom bezpieczeństwo podczas kontaktu ze szkodliwymi związkami, izolują wrażliwe materiały przed tlenem i wilgocią oraz chronią środowisko pracy przed tym, co niepożądane.

Copyright © 2020 HOGER All rights reserved.

Close Menu