O NAS

POZNAJ NAS

01

O NAS

Jesteśmy zespołem inżynierów specjalizujących się w chemii, inżynierii nanomateriałów i automatyzacji innowacyjnych procesów przemysłowych. Nasze umiejętności i wiedzę wykorzystujemy do budowy urządzeń, które pomagają w pracy z nanomateriałami i niebezpiecznymi substancjami. Produkujemy komory rękawicowe autorskiej konstrukcji, które zapewniają operatorom bezpieczeństwo podczas kontaktu ze szkodliwymi związkami, izolują wrażliwe materiały przed tlenem i wilgocią oraz chronią środowisko pracy przed tym, co niepożądane.

Komory Hoger znajdą zastosowanie w przemyśle medycznym, chemicznym i farmaceutycznym. Ich poszczególne elementy są projektowane, przygotowywane i dopasowywane do siebie przez naszych specjalistów z niezwykłą, wręcz laboratoryjną precyzją. Korzystamy tylko z usług sprawdzonych dostawców. Ogromną wagę przykładamy do jakości używanych materiałów począwszy od elementów ze stali nierdzewnej aż do wytrzymałych rękawic wykonanych z chemoodpornych materiałów.

Co ważne – każdy projekt traktujemy indywidualnie i podczas jego realizacji bierzemy pod uwagę wszystkie specyficzne wymagania klienta. Komora może więc składać się z wielu modułów lub być zaprojektowana tak, żeby pod każdym względem była dopasowana do aplikacji i potrzeb użytkownika.

02

NAD NASZYM ZESPOŁEM CZUWAJĄ

Krzysztof Skupień (dyrektor zarządzający): ekspert w dziedzinie nanomateriałów. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Doktor z zakresu inżynierii materiałowej nanocząstek. Od 2000 roku prowadzi badania naukowe obejmujące praktyczne wykorzystanie nowoczesnych submikronowych materiałów m.in. w fotowoltaice i elektronice drukowanej. Współpracował z wieloma prestiżowymi jednostkami zagranicznymi, m.in. z niemieckim Fraunhofer Institute for Solar Energy we Freiburgu czy Nanotechnology Research Center at the Industrial Technology Research Institute (ITRI) na Tajwanie. Jest współautorem kilkunastu międzynarodowych publikacji naukowych i wniosków patentowych.

Firma 3D-nano, Krzysztof Skupień realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. ,,Hybrydowy izolator łączący cechy komory laminarnej i komory rękawicowej o wysokiej klasie bezpieczeństwa z możliwością wykonywania operacji w sposób zrobotyzowany."

Celem projektu jest opracowanie prototypu hybrydowej, modułowej komory izolacyjnej, zapewniającej ochronę operatora przed skutkami kontaktu z patogrnami, łączącej w jednym rozwiązaniu cechy komór laminarnych oraz komór rękawicowych o wysokiej klasie bezpieczeństwa umożliwiającej automatyzację i robotyzację powtarzalnych operacji technicznych.

DOFINANSOWANIE: 3 884 400,00 PLN

CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI: 5 201 500,00 PLN

 

03

ZAUFALI NAM

Produkujemy komory rękawicowe autorskiej konstrukcji, które zapewniają operatorom bezpieczeństwo podczas kontaktu ze szkodliwymi związkami, izolują wrażliwe materiały przed tlenem i wilgocią oraz chronią środowisko pracy przed tym, co niepożądane.

Copyright © 2020 HOGER All rights reserved.

Close Menu