Jak chronić produkt i operatora? Hoger na konferencji InterNanoPoland 2018

Już 12-13 września w Katowicach odbędzie się trzecia edycja branżowej konferencji InterNanoPoland 2018. Krzysztof Skupień, dyrektor zarządzający Hoger, opowie, jak przy pomocy komór rękawicowych można skutecznie chronić operatora i produkt.

InterNanoPoland 2018 to międzynarodowe forum dla naukowców, przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu pracujących w obszarach związanych z nanomateriałami oraz nanotechnologią. Wydarzenie to z roku na rok gromadzi coraz większą grupę uczestników. Krzysztof Skupień wraz z firmą 3D-nano brał udział w poprzednich edycjach, a także w innych inicjatywach fundacji Nanonet ? głównego organizatora eventu.

W tym roku podczas InterNanoPoland 2018 zaprezentujemy nasze najnowsze osiągnięcie ? markę Hoger, która zajmuje się produkcją komór rękawicowych chroniących operatora i produkt ? mówi Krzysztof Skupień. ? To specjalistyczne urządzenia, które zapewniają operatorom bezpieczeństwo podczas kontaktu ze szkodliwymi związkami, izolują wrażliwe materiały przed tlenem i wilgocią oraz chronią środowisko pracy przed tym, co niepożądane.

Marka Hoger działa na rynku od początku tego roku. Jej misja współgra z ważną i aktualną kampanią informacyjną opracowaną przez Unię Europejską na lata 2018-2019, pt. ?Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy. Substancje niebezpieczne pod kontrolą?. W sierpniu firma została oficjalnym partnerem kampanii.

Według raportu Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU OSHA) nanomateriały i nanotechnologie są postrzegane jako jedno z głównych nowych zagrożeń dla zdrowia pracowników ? mówi Paweł Boratyński, dyrektor ds. technologii w Hoger. ? Nasze produkty, czyli polskie komory rękawicowe, to rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy z nanomateriałami pracują. Sprawdzą się także w procesach przemysłowych, w których nanomateriały uwalniane są jako produkt uboczny ? dodaje.

O nowej kampanii i sposobach ochrony operatorów Krzysztof Skupień opowie 12 września o godzinie 12:10-12:30.

Więcej o konferencji: http://internanopoland.com/

 

 

 

Close Menu