Hoger w Expressie Przemysłowym

W najnowszym numerze Expressu Przemysłowego (wrzesień 2018, wydanie 19) – magazynu przeznaczonego dla inżynierów i menadżerów branży przemysłowej – można przeczytać artykuł autorstwa Krzysztofa Skupienia, naszego dyrektora zarządzającego.

Materiał zatytułowany „Bezpiecznie z niebezpiecznym. Jak chronić produkt i operatora” koncentruje się opisie odpowiednich środków ochrony przed niebezpiecznymi substancjami. Tłem do nich są również informacje na temat najnowszej kampanii Unii Europejskiej na lata 2018-2019 pt. ?Substancje niebezpieczne pod kontrolą?, której Hoger został partnerem w Polsce.

Dlaczego Hoger mówi właśnie o tej kampanii? Jej cele są zbieżne z misją firmy, która dostarczając komory do polskich przedsiębiorstw, pomaga chronić pracowników, skutecznie odseparowując niebezpieczne substancje od człowieka podczas wykonywania różnych prac w laboratoriach badawczo-rozwojowych, farmaceutycznych i biochemicznych, a także podczas pracy z mikroorganizmami, substancjami patogennymi, materiałem radiochemicznym oraz chemicznym kancerogennym.

W artykule można obejrzeć również zdjęcia komór produkowanych przez Hoger oraz przeczytać o konkretnych realizacjach dla polskich, ale również zagranicznych firm.

Magazyn można kupić w Empiku (str. 52) albo pobrać pdf-a tutaj.

 

 

 

 

 

Close Menu